Cennik

bezcennik

Czemu “bezcennik” w tytule strony? Świadomie. Odważnie. Trochę (bez)czelnie.

A konkretnie, to są ku temu 2 powody:

Wasz czas spędzony z prywatnym przewodnikiem Gdańsk Tour Alternative:

01.

Gdańsk w pigułce / zielony Sopot / Gdynia międzywojenna (jedno z trzech) - długość oprowadzania według życzenia, to jest godzina, dwie, trzy: mam kilka tras do zaproponowania

Przy grupie powyżej 10 osób w sezonie sugeruję użycie jednorazowych słuchawek audio tour guide – to dla komfortu zwiedzania dla każdego uczestnika wycieczki, nawet oddalonego od głównej grupy. Wycena po zgłoszeniu zainteresowania.

02.

"Gdańsk - świadectwa PRL" - objazd Nysą 522, przybliżony czas trwania 3 godziny:

03.

Trójmiasto widziane oczami lokalesa - komfortowy samochód multivan - przybliżony czas trwania 6-8 godzin:

Trasy i długość wycieczek dostosowuję do grupy – są one różne w zależności od wieku uczestników, a gdy mi wskazać główny obszar zainteresowań, to przygotuję materiały tak, by zadowolić słuchaczy.
Wchodzimy do różnych wnętrz, zaglądamy w zakamarki miasta, po to by móc poczuć jego historię.
…Ha! Im zimniej na zewnątrz, tym więcej ciekawych wnętrz poznajemy 😉

Gdańsk Tour Alternative to wyprawy dla różnych grup “odkrywców”. Miłośników drewna i użycia tego wspaniałego materiału albo/i tych, którzy chcieliby zobaczyć fortyfikacje Gdańska lub poznać rozwój tego niezwykłego miasta na przestrzeni lub np. są zafascynowani rzeźbiarstwem. Dla tych, którzy chcieliby poznać specyfikę urokliwego Sopotu (i co się na te urok składa, bo to zdecydowanie nie tylko jego architektura lub molo i piaszczyste plaże). Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o “mieście z morza i marzeń”, czyli najnowocześniejszym porcie pierwszych dziesięcioleci XX wieku i modernistycznym mieście, które wokół tego powstało: Gdyni. Nie uciekniemy od zwracania uwagi na przyrodę, która otacza Trójmiasto i je przenika.

Poprowadziłam już kilkadziesiąt takich zorganizowanych wycieczek.

Znajdziecie kilka opinii o moich usługach w internecie: na www.facebook.com/GdanskTourAlternative oraz https://goo.gl/maps/MCLsUPQ94xSj5cnW8
Przedstawiam też skany z wypowiedzi uczestników uzyskanych metodą tradycyjną (na papierze). Znajdziecie je w zakładce „kontakt”. 

Uwaga! Opcja gra miejska dla dzieci / przewodnik po mieście dla nastolatków.

Jeśli potrzebujecie “chwili spokoju”, to mogę zabrać Wasze pociechy na (inter;)aktywne zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem.

Wycena nastąpi po określeniu liczebności grupy ma na celu uwzględnienie liczby koniecznych pomocników przewodnika. To dla zapewnienia bezpieczeństwa małoletnich.

Rekomendacje

Anna L., architekt, mama 9-letniej Oli  

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem chłoną każde słowo pani Agnieszki, która łapie z nimi błyskawiczny kontakt i posiada dar opowiadania w taki sposób, że chce się jej słuchać.

Michał Sz., Kierownik Referatu Estetyzacji Miasta  

“Zadowolenie wyrażone przez mieszkańców - uczestników spotkań: byliby zainteresowani programem telewizyjnym dotyczącym budownictwa, architektury, kolorystyki i harmonii, urbanistyki w sensie krajobrazu miejskiego i jego oddziaływania na nas, ludzi.

Sulisława B., Kierownik Niepublicznej Placówki Oświatowo-Wychowawczej Kaszubski Uniwersytet Ludowy  

Warsztaty zostały wysoko ocenione. Uczestnicy poznali, zgodnie z oczekiwaniami, cechy architektury regionalnej, a ich wypowiedzi potwierdzają zrozumienie wagi harmonii estetycznej otoczenia. Jak wynika z ankiet poleciliby udział w nich innym liderom.

Urszula G. z rodziną  

Warto by było, aby więcej ludzi mogło zobaczyć to co my. Gra terenowa z kartami bardzo rozwijająca, uczy zwracania na detale. Przy prowadzącej o dużej wiedzy można się mimochodem wiele nauczyć.